Rýchly kontakt

E-mail: monkas@monkas.sk
Telefón: 037/6513 933

Partneri

 

Doplnky - bezpečnosť

5. BEZPEČNOSŤ – E- KEY

E-key Jednoduchší a bezpečnejší prístup prostredníctvom odtlačku prsta

Pokroková technológia od ekey, vedúcej spoločnosti v oblasti biometrie, kombinovaná s elegantným dizajnom Vašich vchodových dverí. Integrovaný skener odtlačkov prstov ponúka pohodlnú a bezpečnú alternatívu ku konvenčným klúčom, kódom alebo kartám. Príslušný radiaci panel nezaberá skoro žiadne miesto a je bezpečne umiestnený v krídle dverí. Ztratené alebo zabudnuté klúče patria minulosti, pretože: Váš prst je klúčom.

JEDNODUCHÉ
Otváranie dverí brán alebo aktivovanie zabezpečovacieho systému jedným pretiahnutím prstu. Oprávnenené osoby môžu byť priradené samotným užívateľom bez potreby technika alebo PC.

POHODLNÉ
Klúč je doslova neustále vo Vašich rukách. Inteligentný software sa učí s každým použitím a rozozná rastúce detské prsty a tiež zmeny v užívateľských zvykoch či zpôsobu používania.

BEZPEČNÉ
Odtlačok prstu je bezpečnejší než klúč, ktorý môže byť ukradnutý alebo ztratený. Manipulácia systému zvonku nie je možná.

Stiahnuť vo formáte PDF (350 kB)


Kovanie G-U

Firma Monkas dlhodobo spolupracuje s výrobcom kovania nemeckou spoločnosťou G-U.
Podniková skupina Gretsch-Unitas je po viac ako 100 úspešných rokoch jedným z najvýznamnejších predajcov okennej a dverovej techniky, automatických dverových systémov ako aj systémov manažmentu budov. U nás nájdete nielen rozsiahly kompletný sortiment od okenných kovaní pre rodinný dom až po systémy manažmentu budov.
Otváravo-sklopné kovania GU oslňujú svojou vysokou, veľakrát odskúšanou kvalitou: Sú nielen pozinkované, ale aj striebornou povrchovou úpravou ferGUard chránené proti korózii.

Inteligentne konštruované, štandardizované konštrukčné diely šetria čas pri ručnej a automatizovanej montáži a udržiavajú sklad s malými skladovými zásobami.

Blueartdesign.sk