Rýchly kontakt

E-mail: monkas@monkas.sk
Telefón: 037/6513 933

Partneri

 

Doplnky - siete proti hmyzu

3. SIETE PROTI HMYZU

V súčasnosti na trhu existuje veľa druhov okenných sietí.
Najrozšírenejšie sú však ešte stále fixné okenné siete z hľadiska primeranej ceny a vysokej kvality.
Sieťka proti hmyzu okenná Fixné siete sú veľmi obľúbené z dôvodu primeranej ceny a vysokej kvality. Okenné siete sa vyrábajú z vysokokvalitného materiálu: AL extrudovaného profilu , siete zo sklených vlákien potiahnutých PVC materiálom, čo zaručuje, že sú odolné voči poveternostným podmienkam. Sú veľmi ľahko montovateľné a tiež aj demontovateľné na okná všetkých druhov akýchkoľvek nástrojov.

Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel je hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že sú dvere, či už krídlové alebo posuvné veľmi stabilné. Kefkové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom. Na dvere a okná je možné namontovať krídlové aj posuvné sieťkové dvere a nie je k tomu potrebný žiadny vodiaci profil ani prah, takže sú vhodné do bezbariérových priestorov kde sa pohybujú telesne postihnutí ľudia.
Ku každému z daných modelov sú k dispozícii komponenty a viac druhov pántov. V našej ponuke máme rolovacie aj siete PLISSÉ.

Blueartdesign.sk